Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Управлінням молоді, спорту та культури розроблений проект чотирьох туристичних маршрутів
AA

Управлінням молоді, спорту та культури розроблений проект чотирьох туристичних маршрутів

 Управлінням молоді, спорту та культури розроблений проект чотирьох туристичних маршрутів, а саме: 

- «Шляхами козацтва» - автобусний тематичний маршрут,  який представлений для знайомства екскурсантів з минулим нашого міста,  пов’язаним з козацтвом.  Маршрут охоплює такі визначні місця, як  гора «Пугач», музейний комплекс «Козацької слави та військової техніки», наскальні барельєфи «Козак Мамай та Покрова Пресвятої Богородиці».

- «Пам’ятки вогненних років»  з відвідуванням с. Богданівки.  Маршрут розроблений для  військово-патріотичного виховання молоді та дітей . В ньому розповідається про події, що проходили на території нашого регіону під час Великої Вітчизняної війни.  Головна експозиція починається з меморіального комплексу, де увіковічені пам’ять воїнів, загиблих за честь, свободу і незалежність нашої Держави у Великій Вітчизняній  війні. Охоплює такі визначні місця, як музей «Козацької слави та військової техніки» з його постійно діючою експозицією « 1418 днів подвигу та слави», де розповідається про події Великої вітчизняної війни, відвідування пам’ятки страшного геноциду, що у с. Богданівка.

-  «Подорож у минуле».  Маршрут розрахований на охоплення історичних фактів від періоду заснування  міста  та до його сучасності, а також історії будування АЕС, як підтвердження статусу міста супутника АЕС.  Екскурсія охоплює такі визначні місця як: «Парк сучасних скульптур», храм «Христа Спасителя»,  музей військової техніки під відкритим небом, оглядовий майданчик АЕС, відвідування гори «Пугач».

- «Енергокомплекси».  Маршрут  представлений на підкреслення Южноукраїнського енергетичного комплексу, як єдиного підприємства в Україні, з використанням гідроакумулюючих потужностей, а також водних ресурсів ріки Південний Буг.  Комплекс об’єднує Южно-Українську АЕС, Олександрівську ГЕС і Ташлицьку ГАЕС. Використовуються оглядові майданчики усіх енергокомплексів.

В  рамках прогулянкових  майданчиків,  які будуть  проводитися  в місті для дітей з 1 по 22 червня, планується провести екскурсійний огляд даних маршрутів з метою вдосконалення для подальшого застосування та їх затвердження.

Читайте також

Захід до Міжнародного дня осіб з інвалідністю у відділенні комплексної реабілітації дітей з інвалідністю КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади»

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Захід, приурочений до Міжнародного дня осіб з інвалідністю, відбувся 1 грудня 2023 року у відділенні...

Прощання з Героєм

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

04 грудня о 10:00 на площі біля Палацу культури «Енергетик» відбудеться прощання із заги...

Убережіть себе та своїх близьких!

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Ми звикли вважати, що рабство залишилося в далекому минулому людства. Але, на жаль, це жахливе явище...