Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулася 21 сесія Южноукраїнської міської ради VI скликання
AA

Відбулася 21 сесія Южноукраїнської міської ради VI скликання

26 квітня 2012 року в залі засідань управління освіти Южноукраїнської міської ради відбулася 21 сесія шостого скликання, в якій взяли участь 28 депутатів.

На початку засідання секретар Южноукраїнської міської ради Галина Поліканіна оголосила хвилину мовчання в пам'ять людей, які  загинули внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Далі депутати задовольнили заяву  Галини Поліканіної про звільнення її з посади секретаря міської ради та шляхом таємного голосування обрали депутата Євгена Квасневського  секретарем Южноукраїнської міської ради шостого скликання.

Протягом пленарного засідання було прийнято низку актуальних для мешканців міста  питань, зокрема «Про здійснення тарифної політики у місті Южноукраїнську». Цим рішенням скасовані рішення виконавчого комітету міської ради про встановлення тарифів на комунальні послуги та доручено робочій  групі підготувати пропозиції щодо перегляду тарифів, які надаються КП ТВКГ та КП ЖЕО, управлінню праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради підготувати пропозиції щодо внесення змін до Порядку надання матеріальної допомоги з міського бюджету громадянам у зв’язку з підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в частині збільшення розміру середньомісячного сукупного доходу на одну особу, при якому надається зазначена матеріальна допомога.

Також були внесено зміни до міського бюджету міста Южноукраїнська, до програми «Питна вода міста Южноукраїнська на 2007-2020 роки», до складу виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, затверджено міську програму поводження із специфічними біологічними відходами в місті Южноукраїнську на 2012-2015 роки, Статут комунального закладу  «Южноукраїнська дитячо-юнацька спортивна школа» у новій редакції, розглянуто питання про приватизацію житла та питання в галузі регулювання земельних відносин, звільнено з посади першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради Юрія Куришка та з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради Ірену Шевчук за особистими заявами та з посади керуючого справами виконавчого комітету міської ради Олександра Ільясова у зв’язку з його відмовою увійти до складу виконавчого комітету міської ради та достроково припинити депутатські повноваження. На вакантну посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради затверджено Лілію  Грабовенко.

Наприкінці сесії депутатський корпус одноголосно присвоїв звання «Почесний громадянин міста Южноукраїнська» Пинтію Івану Марковичу.

Після завершення роботи 21 сесії  депутати Южноукраїнської міської ради на чолі з секретарем Южноукраїнської міської ради Євгеном Квасневським взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника «Чорнобильська мадонна» на меморіальному комплексі нашого міста.

Читайте також

В очікуванні свят

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Незабаром Новорічні та Різдвяні свята, що принесуть до кожного будинку радість і надію на краще в жи...

Южноукраїнська міська бібліотека. Костянтинівська бібліотека-філія. Патріотична майстерка

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У свято хоробрих та мужніх у Костянтинівській бібліотеці-філії пройшла патріотична майстерка. Присут...

В Южноукраїнському міському історичному музеї відбувся патріотичний майстер-клас «Мистецтво на уламках війни»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В Южноукраїнському міському історичному музеї відбувся патріотичний майстер-клас «Мистецтво на...

Южноукраїнська міська бібліотека . Іванівська бібліотека-філія. Голосні читання до Національного тижня читання

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Іванівська бібліотека – філія долучилась до Всеукраїнської інформаційно – просвітницької...

Южноукраїнська міська бібліотека. Тематична книжкова виставка «Українська армія – школа мужності» до Дня Збройних Сил України

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Южноукраїнська міська бібліотека до Дня Збройних Сил України оформила тематичну книжкову виставку &l...