Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Діяльність підприємств сфери послуг міста Южноукраїнська у січні-березні 2012 року
AA

Діяльність підприємств сфери послуг міста Южноукраїнська у січні-березні 2012 року

За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, у січні−березні 2012 року діяльність на ринку нефінансових послуг здійснювали 25 підприємств та 1 відокремлений підрозділ міста, на яких працювало штатних працівників 708 осіб та позаштатних – 13.

Обсяг реалізованих послуг (включаючи ПДВ) у січні−березні 2012 року склав 14925,1 тис.грн., з нього реалізація послуг підприємствам та організаціям становила 7609,8 тис.грн. (51%).

Значне місце в структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності займають операції з нерухомим майном − 51,2%, послуги транспорту – 14,8%, достатньо помітна питома вага послуг з оренди машин та устаткування; прокат побутових виробів і предметів особистого вжитку − 11,5%, пошти та зв’язку – 9,4%, санітарних послуг, прибирання сміття та знищення відходів – 8,5%. Значно меншу частку склали послуги підприємств, які надавали послуги з проведення розслідувань та забезпечення безпеки – 2,6%, у сфері інжинірингу, геології та геодезії – 1%.

У січні−березні 2012 року на замовлення населення реалізовано послуг на 7315,3 тис.грн., що складало 49% загального обсягу послуг, реалізованих всім споживачам. У розрахунку на одного мешканця міста обсяг реалізованих послуг складав 369 грн.

За основним видом діяльності для різних споживачів виконано 93,4 тис. замовлень. Середня вартість одного замовлення у січні−березні 2012 року складала 143 грн.

 

Читайте також

Захід до Міжнародного дня осіб з інвалідністю у відділенні комплексної реабілітації дітей з інвалідністю КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади»

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Захід, приурочений до Міжнародного дня осіб з інвалідністю, відбувся 1 грудня 2023 року у відділенні...

Прощання з Героєм

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

04 грудня о 10:00 на площі біля Палацу культури «Енергетик» відбудеться прощання із заги...

Убережіть себе та своїх близьких!

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Ми звикли вважати, що рабство залишилося в далекому минулому людства. Але, на жаль, це жахливе явище...