Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат
AA

Відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

29.02.2012 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засідання запрошувалися керівники підприємств боржників із виплати заробітної плати ВАТ «Юженергобуд», ТОВ «Юг-Спецгідроенергомонтаж».

На комісії озвучена загальна сума заборгованості із виплати  заробітної плати на підприємствах м.Южноукраїнська, яка за даними оперативного моніторингу станом на 01.02.2012 на підприємствах міста Южноукраїнська склала 723,3 тис. грн., в тому числі на економічно-активниму підприємстві – ТОВ «Юг-Спецгідроенергомонтаж» - 187,0 тис.грн.,на підприємстві активному банкруту ВАТ «Юженергобуд»– 536,3 тис.грн.

Станом на 29 лютого 2012 року заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста Южноукраїнська становить 592,9 тис.грн. Зменшення заборгованості відбулося за рахунок часткової виплати заборгованості підприємством ТОВ «Юг-Спецгідроенергомонтаж» у сумі 130,4 тис.грн.

Від підприємства ТОВ «ЮГ –СГЕМ» присутній на засіданні був в.о.директора Євдокименко С.М., який повідомив, що підприємство переглянуло договори на виконання робіт та з березня 2012 року працюватиме з підприємствами – замовниками, які проводять своєчасно розрахунки за виконані обсяги робіт, що дасть змогу не допускати в подальшому заборгованості із виплати заробітної плати. Існуючу заборгованість планується повністю погасити у березні поточного року.

Одним з питань, яке обговорювалося на засіданні комісії був аналіз стану нарахування заробітної плати на підприємствах міста нижче встановленого мінімуму за даними Пенсійного фонду України.  
Управлінням праці та соціального захисту населення у лютому 2011 року проведено аналіз даних по 56 суб’єктам (298 найманих працівників). Порушень законодавства щодо оплати праці нижче від законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати не виявлено. Основними причинами нарахування заробітної плати на рівні або нижче від мінімальної заробітної плати є:

- прийняття працівників (основних та за сумісництвом) на 0,5 та 0,25 ставки;

- перебування працівників у відпустках без збереження заробітної плати за сімейними обставинами;

- переведення працівників на неповний робочий день (тиждень) у зв’язку із зменшенням або відсутністю обсягів робіт;

- оплата праці некваліфікованим працівникам на рівні мінімальної заробітної плати;

- перебування працівників на лікарняному (оплата листка непрацездатності проведена у наступному місяці);

- дохід отриманий від виконання роботи за договорами цивільно-правового характеру.

По даному питанню комісією прийнято рішення про продовження здійснення перевірок підприємств та підприємців міста у напрямку нарахування заробітної плати нижче встановленого мінімуму .

 

Читайте також

Захід до Міжнародного дня осіб з інвалідністю у відділенні комплексної реабілітації дітей з інвалідністю КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади»

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Захід, приурочений до Міжнародного дня осіб з інвалідністю, відбувся 1 грудня 2023 року у відділенні...

Прощання з Героєм

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

04 грудня о 10:00 на площі біля Палацу культури «Енергетик» відбудеться прощання із заги...

Убережіть себе та своїх близьких!

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Ми звикли вважати, що рабство залишилося в далекому минулому людства. Але, на жаль, це жахливе явище...