Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Вантажні та пасажирські перевезення автомобільним транспортом у січні 2012 року
AA

Вантажні та пасажирські перевезення автомобільним транспортом у січні 2012 року

 За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, автомобільним транспортом міста (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) у січні 2012 року перевезено 5,7 тис. тонн вантажів, що на 36% менше, ніж за відповідний період 2011 року. Проти аналогічного періоду минулого року вантажооборот зменшився на 12,6% і склав 1885,8 тис.ткм.

Середня відстань перевезення тонни вантажу у січні 2012 року склала 331 км, проти 242 км у відповідному періоді 2011 року.

Всі пасажирські перевезення, виконані автомобільним транспортом, здійснювались лише за рахунок діяльності фізичних осіб-підприємців. Ними у січні 2012 року перевезено 41 тис. пасажирів, що на 43,4% більше ніж за відповідний період минулого року. Пасажирооборот склав 405,4 тис.пас.км, що на 26,8% більше ніж у січні 2011 року.  

Читайте також

Захід до Міжнародного дня осіб з інвалідністю у відділенні комплексної реабілітації дітей з інвалідністю КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади»

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Захід, приурочений до Міжнародного дня осіб з інвалідністю, відбувся 1 грудня 2023 року у відділенні...

Прощання з Героєм

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

04 грудня о 10:00 на площі біля Палацу культури «Енергетик» відбудеться прощання із заги...

Убережіть себе та своїх близьких!

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Ми звикли вважати, що рабство залишилося в далекому минулому людства. Але, на жаль, це жахливе явище...