НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про надання дозволу громадянину України Афендікову Олександру Анатолійовичу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду для  добудови та розширення нежитлового приміщення, магазину на проспекті Незалежності, 33в у місті Южноукраїнську Миколаївської області


Версія для друку

від 15.06.2020 Дата оприлюднення: 15.06.2020

ПРОЄКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  “___” ______2020   № __________                            

__________сесії __________скликання               

 

Про надання дозволу громадянину України Афендікову Олександру Анатолійовичу на розробку
проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду для  добудови
та розширення нежитлового приміщення, магазину на проспекті Незалежності, 33в 
у місті Южноукраїнську Миколаївської області

 

Розглянувши заяву громадянина України Афендікова О.А. від 08.05.2020 (додається), беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 19.06.2015 № 39378491, відповідно до ст. ст. 12, 93, 116, 123 Земельного кодексу України, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл громадянину України Афендікову Олександру Анатолійовичу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду строком на 10 років для добудови та розширення нежитлового приміщення, магазину на проспекті Незалежності, 33в  у місті Южноукраїнську Миколаївської області, орієнтовною загальною площею 0,0025 га, із категорії земель - землі житлової та громадської забудови, за основним цільовим призначенням – для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

2. Громадянину України Афендікову Олександру Анатолійовичу виготовити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у двох оригінальних примірниках.

3. Громадянину України Афендікову Олександру Анатолійовичу подати на розгляд та затвердження Южноукраїнській міській раді проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки не пізніше як у шестимісячний строк.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та зовнішньоекономічної діяльності (Снітков) і першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяцу Г.Ф.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.К. Пароконний

 

 

 

Погоджено у відповідності до посадового обов’язку,

начальник УЕОНС та ЗВ ЮМР

____________ Майстренко Л.П.