НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину України Носку Сергію Олександровичу в довгострокову оренду для будівництва та обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови під розміщення та обслуговування нежитлової будівлі, автомобільної стоянки з контрольно-пропускним пунктом за адресою: вулиця Дружби Народів, 23Б у місті Южноукраїнську Миколаївської області     


Версія для друку

від 15.06.2020 Дата оприлюднення: 15.06.2020

ПРОЄКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  “____  ” ____ 2020   № _________

__________ сесії _________ скликання

 

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину України 
Носку Сергію Олександровичу в довгострокову оренду для будівництва та обслуговування 
паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови під розміщення та
обслуговування нежитлової будівлі, автомобільної стоянки з контрольно-пропускним пунктом
за адресою: вулиця Дружби Народів, 23Б у місті Южноукраїнську Миколаївської області     

            

Розглянувши заяву (клопотання) громадянина України Носка С.О. за підписом представника за довіреністю Артеменка Г.О. від 09.06.2020 (додається), беручи до уваги рішення Южноукраїнської міської ради від 19.12.2019 № 1833 «Про надання дозволу громадянину України Носку Сергію Олександровичу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду під розміщення та обслуговування нежитлової будівлі, автомобільної стоянки з  контрольно – пропускним пунктом  за адресою: вулиця Дружби Народів, 23Б у місті Южноукраїнську Миколаївської області», розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину України Носку Сергію Олександровичу в довгострокову оренду для будівництва та обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови під розміщення та обслуговування нежитлової будівлі, автомобільної стоянки з контрольно-пропускним пунктом за адресою: вулиця Дружби Народів, 23 Б у місті Южноукраїнську Миколаївської області, розроблений сертифікованим інженером – землевпорядником ФОП Тарновською Р.В., відповідно до ст. ст. 12, 93, 116, 123 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину України Носку Сергію Олександровичу в довгострокову оренду для будівництва та обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови під розміщення та обслуговування нежитлової будівлі, автомобільної стоянки з контрольно-пропускним пунктом за адресою: вулиця Дружби Народів, 23Б у місті Южноукраїнську Миколаївської області.

2. Надати громадянину України Носку Сергію Олександровичу земельну ділянку під розміщення та обслуговування нежитлової будівлі, автомобільної стоянки з контрольно-пропускним пунктом за адресою: вулиця Дружби Народів, 23Б у місті Южноукраїнську Миколаївської області, кадастровий номер: 4810800000:04:002:0009, загальною  площею – 0,9784 га, в довгострокову оренду строком на 10 років, із категорії земель –  землі житлової та громадської забудови, за основним цільовим  призначенням  - для будівництва та обслуговування паркінгів та автостоянок.

3. Встановити розмір орендної плати за землю відповідно до орендних ставок, встановлених Южноукраїнською міською радою.

4. Громадянину України Носку Сергію Олександровичу в місячний строк укласти з Южноукраїнською міською радою договір оренди земельної ділянки.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та зовнішньоекономічної діяльності (Снітков) і першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяцу Г.Ф.

 

 

        Міський голова                                                                           В.К. Пароконний

 

 

Погоджено у відповідності до посадового обов’язку,

начальник УЕОНС та ЗВ ЮМР

____________ Майстренко Л.П.