НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка перебуває  у власності громадянина України Матвеєва С.В. цільове призначення якої  змінюється з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (код згідно КВЦПЗ – В.02.01.) на «для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування» (код згідно КВЦПЗ - В.03.13.) на вулиці 300-річчя Костянтинівки у 6-му мікрорайоні м.Южноукраїнська


Версія для друку

від 15.06.2020 Дата оприлюднення: 15.06.2020

ПРОЄКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  “____  ” ______ 2020   № __________

__________сесії __________скликання

 

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка перебуває 
у власності громадянина України Матвеєва Сергія Васильовича цільове призначення якої 
змінюється з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель
і споруд (присадибна ділянка)» (код згідно КВЦПЗ – В.02.01.) на «для будівництва та
обслуговування будівель закладів побутового обслуговування» (код згідно КВЦПЗ - В.03.13.)
на вулиці 300-річчя Костянтинівки у 6-му мікрорайоні міста Южноукраїнська Миколаївської області

 

Розглянувши заяву громадянина України Матвеєва С.В. від 10.06.2020 (додається), беручи до уваги проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка перебуває у власності громадянина України Матвеєва Сергія Васильовича цільове призначення якої змінюється з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (код згідно КВЦПЗ – В.02.01.) на «для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування» (код згідно КВЦПЗ - В.03.13.) на вулиці 300-річчя Костянтинівки у 6-му мікрорайоні  міста Южноукраїнська Миколаївської області, розроблений сертифікованим інженером-землевпорядником Тарновською Р.В., враховуючи витяг з  Державного   реєстру   речових  прав  на  нерухоме  майно про реєстрацію права власності  від 25.10.2019 № 186158676, відповідно до ст. ст. 12, 19, 20 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка перебуває у власності громадянина України Матвеєва Сергія Васильовича цільове призначення якої змінюється з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (код згідно КВЦПЗ – В.02.01.) на «для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування» (код згідно КВЦПЗ - В.03.13.) на вулиці 300-річчя Костянтинівки у 6-му мікрорайоні  міста Южноукраїнська Миколаївської області.

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки на вулиці 300-річчя Костянтинівки, загальною площею 0,1 га, кадастровий номер: 4810800000:02:002:0091, яка перебуває  у  власності  громадянина України Матвеєва Сергія Васильовича,  з «для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (код згідно КВЦПЗ – В.02.01.) на «для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування» (код згідно КВЦПЗ - В.03.13.).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та зовнішньоекономічної діяльності (Снітков) і першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Мустяцу Г.Ф.

 

 

 

  Міський голова                                                                В.К. Пароконний

 

 

 

Погоджено у відповідності до посадового обов’язку,

начальник УЕОНС та ЗВ ЮМР

____________ Майстренко Л.П.