НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  комунальному підприємству «Служба комунального господарства» в постійне  користування під розміщення та обслуговування скверу № 2  на проспекті Соборності у місті Южноукраїнську Миколаївської області


Версія для друку

від 15.06.2020 Дата оприлюднення: 15.06.2020

ПРОЄКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  “____ ” ______2020   № __________

__________сесії __________скликання

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки 
комунальному підприємству «Служба комунального господарства» в постійне 
користування під розміщення та обслуговування скверу № 2 
на проспекті Соборності у місті Южноукраїнську Миколаївської області

 

Розглянувши заяву директора комунального підприємства «Служба комунального господарства» Вакаря Є.Б. від 02.06.2020 вих. № 478 (додається), беручи до уваги рішення Южноукраїнської міської ради від 28.07.2016 № 270 «Про надання згоди комунальному підприємству «Служба комунального господарства» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування під розміщення та обслуговування скверу № 2 на проспекті Соборності у місті Южноукраїнську Миколаївської області», розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Служба комунального господарства» в постійне користування під розміщення та обслуговування скверу № 2 на проспекті Соборності у місті Южноукраїнську Миколаївської області, розроблений фізичною особою-підприємцем  Коломєйцевою О.Д., керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. ст. 12, 92, 116, 123 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Служба комунального господарства» в постійне користування під розміщення та обслуговування скверу № 2 на проспекті Соборності у місті Южноукраїнську Миколаївської області.

2. Надати комунальному підприємству «Служба комунального господарства» (Вакар) в постійне користування земельну ділянку (кадастровий номер: 4810800000:07:001:0008) під розміщення та обслуговування скверу № 2 на проспекті Соборності у місті Южноукраїнську Миколаївської області,   загальною площею  –  2, 3511 га,  із категорії   земель   -   землі   житлової  та   громадської   забудови, за основним  цільовим призначенням  –  землі загального користування.

3. Комунальному підприємству «Служба комунального господарства» (Вакар) здійснити державну реєстрацію права постійного користування земельною ділянкою кадастровий номер: 4810800000:07:001:0008 у відповідності до законодавства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та зовнішньоекономічної діяльності (Снітков) і першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяцу Г.Ф.

 

 

Міський голова                                                                              В.К. Пароконний

 

 

Погоджено у відповідності до посадового обов’язку,

начальник УЕОНС та ЗВ ЮМР

____________ Майстренко Л.П.