НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про приватизацію Селівестровою Ольгою Степанівною квартири №82 в будинку №42 на вулиці Дружби Народів в місті Южноукраїнську Миколаївської області


Версія для друку

від 10.06.2020 Дата оприлюднення: 10.06.2020

ПРОЄКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  «_____»  ______   2020  №  _______

_______  сесії   ______    скликання        

Про приватизацію Селівестровою Ольгою Степанівною

квартири №82 в будинку №42 на вулиці Дружби Народів

в місті Южноукраїнську Миколаївської області

Розглянувши заяву громадянки Селівестрової О.С. від 03.06.2020, відповідно до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 №396, що зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29.01.2010 №109/17404, Положення про порядок передачі квартир (будинків), житлових приміщень гуртожитків, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська,  у власність  громадян, затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 04.10.2018 №1299, керуючись п.30 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Южноукраїнська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати (приватизувати) безоплатно, з урахуванням санітарної норми, громадянці Селівестровій Ользі Степанівні у приватну власність  квартиру №82, житловою площею 19,9 кв.м, загальною площею 35,3 кв.м, в будинку №42 на вулиці Дружби Народів в місті Южноукраїнську Миколаївської області.

2. Комунальному підприємству «Бюро технічної інвентаризації м. Южноукраїнська» (Семененко) оформити громадянці, зазначеній в пункті 1 цього рішення, свідоцтво про право власності у десятиденний термін.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань управління комунальною власністю, адміністративно-територіального устрою, розвитку громади, децентралізації, інновацій та інвестицій (Зеленюк).

 

Міський голова                                                                              В.К. Пароконний

 

Погоджено у відповідності до посадового обов’язку, начальник

відділу квартирного обліку та приватизації Южноукраїнської

міської ради

___________І.В. Сезоненко