НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про затвердження Договору про співробітництво у формі реалізації спільного проєкту «Револьверний фонд: Партнерство для підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках Миколаївської та Одеської областей»


Версія для друку

від 10.06.2020 Дата оприлюднення: 10.06.2020

ПРОЄКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  «_____»  ______   2020  №  _______

_______  сесії   ______    скликання        

Про затвердження Договору про співробітництво у формі

реалізації спільного проєкту «Револьверний фонд: Партнерство

для підвищення енергоефективності в багатоквартирних

будинках Миколаївської та Одеської областей»

Керуючись пп. 43 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування України», відповідно до  ст. 8 Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування», на підставі п.9.4.1 заходів щодо реалізації Програми «Залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату міста Южноукраїнська на 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Южноукраїнської міської ради від 13.06.2019 №1590, враховуючи рішення Южноукраїнської міської ради від 19.12.2019 № 1760 «Про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування  «Спроможні громади»», Протокол загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування  «Спроможні громади» від 09.01.2020 №1 та розпорядження міського голови від 28.04.2020 №97-р «Про сплату цільового членського внеску до Асоціації органів місцевого самоврядування «Спроможні громади»»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Договір про співробітництво у формі реалізації спільного проєкту «Револьверний фонд: Партнерство для підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках Миколаївської та Одеської областей» від 24.04.2020 (копія додається).

  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку, підприємництва, бюджету, фінансів і цін (Курдасов), постійну комісію міської ради з питань управління комунальною власністю, адміністративно територіального устрою,  розвитку громади, децентралізації, інновацій та інвестицій (Зеленюк) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяцу Г.Ф.

 

Міський голова                                                                  В.К. Пароконний

 

Погоджено у відповідності до посадового

обов’язку, начальник управління економічного

розвитку Южноукраїнської міської ради

 __________________І.В.Петрик