НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Звіт про відстеження результативності регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 25.04.2019 № 87 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 21.12.2016 № 310 «Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Южноукраїнську».


Версія для друку

від 09.06.2020 Дата оприлюднення: 09.06.2020

Звіт про відстеження результативності регуляторного акту

1. Вид та назва регуляторного акту  рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 25.04.2019 № 87 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 21.12.2016 № 310 «Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Южноукраїнську».

2. Назва виконавця заходів з відстеження: управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради.

3. Ціль прийняття акту:

  • належне управління будинком;
  • належне утримання багатоквартирного будинку;
  • реалізація прав та виконання обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління;
  •  запровадження ринку надавачів послуг з управління багатоквартирними будинками.

4. Строк виконання заходів з відстеження: 27.04.2020 по 03.06.2020.

5. Тип відстеження:   повторне.

6. Методи одержання результатів відстеження: статистичні, шляхом вивчення результатів проведення конкурсів з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Южноукраїнську.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних: інформація департаменту інфраструктури міського господарства Южноукраїнської міської ради щодо проведених конкурсів з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Южноукраїнську.

8. Кількісні та якісні показники:  

Протягом дії регуляторного акту конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Южноукраїнську не проводився.

9. Оцінка реалізації  регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Цілей державного регулювання не досягнуто у зв’язку з тим, що  протягом дії регуляторного акту конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Южноукраїнську не проводився.

 

 

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради                                   Г.Ф. Мустяца

 

 

Петрик

5-74-24