НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про затвердження Положення про департамент соціальних питань та охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради у новій редакції (оновлений)


Версія для друку

від 21.05.2020 Дата оприлюднення: 21.05.2020

Оновлений ПРОЄКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  «__» ________ 2020  №  ____                         

_______сесії _____________скликання   

 

 Про затвердження Положення про департамент соціальних питань та охорони здоров'я
 Южноукраїнської міської ради у новій редакції

 

З метою реалізації змін у сфері соціального захисту та охорони здоров`я України, враховуючи рішення Южноукраїнської міської ради від 19.12.2019 № 1762 «Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» Южноукраїнської міської ради», на виконання розпорядження міського голови від 21.01.2020 № 28-р «Про перегляд положень про виконавчі органи Южноукраїнської міської ради», керуючись ч. 4 ст. 54  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Южноукраїнська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про департамент соціальних питань та охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради у новій редакції (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення Южноукраїнської міської ради від 23.03.2017 № 574 «Про затвердження Положення про департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, охорони здоров'я, культури, спорту, соціального захисту населення та  засобів масової інформації (Борець), першого заступника  міського  голови з питань  діяльності  виконавчих органів ради Мустяцу Г.Ф.

 

 

 

 

            Міський голова                                                            В.К.Пароконний

 

 

Погоджено у  відповідності до посадового обов’язку,

директор департаменту соціальних питань та охорони здоров’я

___________  Е.Е.Гехад