НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки Левчука Максима Васильовича, на яку поширюються права суборенди, сервітуту під розміщення та обслуговування вхідної частини нежитлового приміщення розташованої за адресою: проспект Незалежності, 20, приміщення 181, місто Южноукраїнськ, Миколаївська область


Версія для друку

від 30.03.2020 Дата оприлюднення: 30.03.2020

ПРОЄКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  “___  ” ______2020   № __________ 

__________сесії __________скликання               

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини 
земельної ділянки Левчука Максима Васильовича, на яку поширюються права суборенди, 
сервітуту під розміщення та обслуговування вхідної частини нежитлового приміщення 
розташованої за адресою: проспект Незалежності, 20, приміщення 181, місто Южноукраїнськ,
Миколаївська область

 

На підставі заяви громадянина України Левчука М.В. від 29.02.2020 (додається), розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки Левчука Максима Васильовича, на яку поширюються права суборенди, сервітуту під розміщення та обслуговування вхідної частини нежитлового приміщення розташованої за адресою: проспект Незалежності, 20, приміщення 181, місто Южноукраїнськ, Миколаївська область, розроблену сертифікованим інженером-землевпорядником Лагно В.В., беручи до уваги рішення Южноукраїнської міської ради від 19.12.2019 № 1820 «Про надання дозволу громадянину України Левчуку Максиму Васильовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту під розміщення та обслуговування вхідної частини нежитлового приміщення за адресою: проспект Незалежності, 20, приміщення 181 у місті Южноукраїнську Миколаївської області», відповідно до ст. ст. 12, 19, 99, 116, 123 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України    «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки Левчука Максима Васильовича, на яку поширюються права суборенди, сервітуту під розміщення та обслуговування вхідної частини нежитлового приміщення розташованої за адресою: проспект Незалежності, 20, приміщення 181, місто Южноукраїнськ, Миколаївська область.

2. Надати громадянину України Левчуку Максиму Васильовичу частину земельної ділянки (кадастровий номер: 4810800000:13:001:0028) в користування на правах сервітуту терміном на 15 років під розміщення та обслуговування вхідної частини нежитлового приміщення за адресою: проспект  Незалежності,  20, приміщення   181   у місті Южноукраїнську Миколаївської області, загальною площею – 0.0020 га, із категорії земель – землі житлової та громадської забудови, за основним цільовим призначенням - для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, за рахунок земель комунальної власності у місті Южноукраїнську Миколаївської області.

3. Встановити розмір плати за користування земельною ділянкою відповідно до ставок плати за землю, встановлених Южноукраїнською міською радою.

4. Громадянину України Левчуку Максиму Васильовичу в місячний строк укласти з Южноукраїнською міською радою договір про встановлення земельного сервітуту.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та зовнішньоекономічної діяльності (Снітков) і першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяцу Г.Ф.

 

 

Міський голова                                                                       В.К. Пароконний

 

Погоджено у відповідності до посадового обов’язку,

начальник УЕОНС та ЗВ ЮМР

____________ Майстренко Л.П.