НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Мельнікову Юрію Олександровичу в довгострокову оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі під реконструкцію нежитлової будівлі, станції технічного обслуговування за адресою: вулиця Молодіжна, 6-Г у місті Южноукраїнську Миколаївської області


Версія для друку

від 24.02.2020 Дата оприлюднення: 24.02.2020

ПРОЄКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  “_____  ” ______ 2020  № ______

_________ сесії _________ скликання

 

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі-підприємцю
Мельнікову Юрію Олександровичу в довгострокову оренду для будівництва та обслуговування будівель
торгівлі під реконструкцію нежитлової будівлі, станції технічного обслуговування за адресою:
вулиця Молодіжна, 6-Г у місті Южноукраїнську Миколаївської області

                                                                          

 Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Мельнікова Юрія Олександровича від 13.02.2020 (додається), беручи до уваги рішення Южноукраїнської міської ради від 05.03.2019 № 1436 «Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Мельникову Юрію Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення додаткової земельної ділянки в довгострокову оренду для реконструкції нежитлової будівлі, станції технічного обслуговування за адресою: вулиця Молодіжна, 6-Г у місті Южноукраїнську Миколаївської області», розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Мельнікову Юрію Олександровичу в довгострокову оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі під реконструкцію нежитлової будівлі, станції технічного обслуговування за адресою: вулиця Молодіжна, 6-Г у місті Южноукраїнську Миколаївської області, розроблений фізичною особою-підприємцем Тарновською Р.В., відповідно до ст. ст. 12, 93, 116, 123, 124 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про оренду землі» та керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Мельнікову Юрію Олександровичу в довгострокову оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі під реконструкцію нежитлової будівлі, станції технічного обслуговування за адресою: вулиця Молодіжна, 6-Г у місті Южноукраїнську Миколаївської області.

2. Надати фізичній особі-підприємцю Мельнікову Юрію Олександровичу земельну ділянку (кадастровий номер: 4810800000:10:006:0015) під реконструкцію нежитлової будівлі, станції технічного обслуговування за  адресою: вулиця Молодіжна, 6-Г у місті Южноукраїнську Миколаївської області, загальною площею – 0,0211 га, в довгострокову оренду терміном на 10 років, із категорії земель – землі житлової та громадської забудови, за основним цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

3. Встановити розмір орендної плати за землю відповідно до орендних ставок, встановлених Южноукраїнською міською радою.

4. Фізичній особі-підприємцю Мельнікову Юрію Олександровичу  в місячний строк укласти з Южноукраїнською міською радою договір оренди земельної ділянки.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та зовнішньоекономічної діяльності (Снітков) і першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяцу Г.Ф.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.К. Пароконний

 

 

 

Погоджено у відповідності до посадового обов’язку,

начальник УЕОНС та ЗВ ЮМР

____________ Майстренко Л.П.