НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про створення комунального підприємства Южноукраїнської міської ради «Южноукраїнський водоканал» шляхом виділу з комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»


Версія для друку

від 19.02.2020 Дата оприлюднення: 19.02.2020

ПРОЄКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  «_______» ________ 2020  №  _____

__________сесії ___________скликання

 

Про створення комунального підприємства Южноукраїнської міської ради «Южноукраїнський водоканал»
шляхом виділу з комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

 

З моменту передачі, в 2002 році, у власність територіальної громади міста Южноукраїнська об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення та створення комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» (далі за текстом – КП ТВКГ), міським бюджетом в модернізацію комунального підприємства вкладено понад 100 млн. грн., але тарифне питання по теперішній час є не вирішеним, що гостро впливає на звичайних мешканців міста.

Причиною нестабільної роботи об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення є: застаріле обладнання зразків 60-х років 20 століття, непроектні мережі, а в окремих випадках спрощені проектні і виконавські рішення щодо об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення, та комунального підприємства зокрема.

Певною гарантією, що тарифи на тепло-, водопостачання та водовідведення будуть залежати від Южноукраїнської міської ради, є закріплення основних факторів, а саме: залишення КП ТВКГ за територіальною громадою міста Южноукраїнська та його ефективна модернізація.

При наполегливій роботі всього місцевого самоврядування Южноукраїнська, існує реальна можливість, завершення розпочатої модернізації КП ТВКГ до сучасних вимог, на протязі 2020-2023 років, що в подальшому надасть можливість вийти на поточну, безборгову роботу в стосунках з ВП «Южно-Українська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом». З урахуванням зазначеного керуючись ст. 56 Господарського кодексу України, ст. 106 Цивільного кодексу України, ст.26, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою виходу КП ТВКГ на роботу «без боргів», впровадження нових підходів щодо організації роботи підприємства, його модернізації, Южноукраїнська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Створити комунальне підприємство Южноукраїнської міської ради «Южноукраїнський водоканал» шляхом виділу з юридичної особи комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» (код за ЄДРПОУ 31948866).

2. Затвердити Статут комунального підприємства Южноукраїнської міської ради «Южноукраїнський водоканал» (додаток 1).

3. Створити комісію з виділу комунального підприємства Южноукраїнської міської ради «Южноукраїнський водоканал» шляхом виділу з юридичної особи комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» ( далі- Комісія з виділу) та затвердити її склад  (додаток 2).

4. Комісії з виділу забезпечити складання розподільчого акта (балансу), який повинен містити відомості про склад майна, права та обов’язки які переходять за розподільчим балансом від однієї юридичної особи до іншої юридичної особи, що створилася внаслідок виділу та подати його на затвердження Южноукраїнської міської ради.

5. Голові комісії з виділу:

5.1 подати державному реєстратору в установленому законом порядку необхідні документи для внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

5.2 дотримуючись трудового законодавства при створені нової юридичної особи шляхом виділу забезпечити працевлаштування працівників комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство».

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської  ради з питань управління комунальною власністю, адміністративно-територіального устрою, розвитку громади, децентралізації, інновацій та інвестицій (Зеленюк) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяцу Г.Ф.

 

 

 Міський голова                                                             В.К.Пароконний

 

 

 

Погоджено у відповідності до посадового обов’язку,

директор ДІМГ   

_________________ Х.Д. Волчко.

2-10-73


 

Додаток 2

до рішення Южноукраїнської міської ради

від «___»___________2020 №_____

Склад

комісії з виділу комунального підприємства Южноукраїнської міської ради «Южноукраїнський водоканал»  шляхом виділу з юридичної особи комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

Голова комісії:

Миськів Олена Олександрівна

-

директор комунального підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство», р.н.о.к.п.п ______________.

Заступник голови комісії:

Мустяца Ганна Федорівна

-

перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, р.н.о.к.п.п ____________.

Члени комісії:

Борець Юрій Іванович

-

начальник відділу з договірної та претензійної роботи комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»,          р.н.о.к.п.п ____________;

Волчко Христина Дмитрівна

-

 директор департаменту інфраструктури міського господарства Южноукраїнської міської ради, р.н.о.к.п.п ______________;

Петрик Інна Василівна

-

начальник управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради,  р.н.о.к.п.п _____________.

 

 

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради                         Г.Ф. Мустяца