НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про надання дозволу громадянці України Нетідовій Світлані Іванівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) під розміщення та обслуговування нежилого приміщення, магазину на проспекті Незалежності, буд. 28/14 у місті Южноукраїнську Миколаївської області


Версія для друку

від 14.02.2020 Дата оприлюднення: 14.02.2020

ПРОЄКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  “___” _______ 2020  № _________                            

__________сесії __________скликання               

 

Про надання дозволу громадянці України Нетідовій Світлані Іванівні на розробку
технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж 
земельної ділянки в натурі (на місцевості) під розміщення та обслуговування
нежилого приміщення, магазину на проспекті Незалежності, буд. 28/14
у місті Южноукраїнську Миколаївської області

 

Розглянувши заяву громадянки України Нетідової С.І. від 20.01.2020 (додається), беручи до уваги свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 26.02.2009 № 654135, відповідно до ст. ст. 12, 19, 93, 116, 123 Земельного кодексу України, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про оренду землі», керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл громадянці України  Нетідовій Світлані Іванівні на розробку   технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для надання в довгострокову оренду строком на 10 років, під розміщення та обслуговування нежилого приміщення, магазину на проспекті Незалежності, буд. 28/14 у місті Южноукраїнську Миколаївської області, орієнтовною загальною площею 0,0025 га, із категорії земель - землі житлової та громадської забудови, за основним цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

2. Громадянці України Нетідовій Світлані Іванівні виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у двох оригінальних примірниках.

3. Громадянці України Нетідовій Світлані Іванівні подати Южноукраїнській  міській раді на розгляд та затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) не пізніше як у шестимісячний строк.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та зовнішньоекономічної діяльності (Снітков) і першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяцу Г.Ф.

 

 

 

Міський голова                                                                    В.К. Пароконний

 

 

 

Погоджено у відповідності до посадового обов’язку,
начальник УЕОНС та ЗВ ЮМР
____________ Майстренко Л.П.