НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про надання дозволу громадянину України Оніпку Сергію Юрійовичу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду під розміщення та обслуговування входу до нежитлового приміщення на проспекті Незалежності, 28/8 у місті Южноукраїнську Миколаївської області


Версія для друку

від 14.02.2020 Дата оприлюднення: 14.02.2020

ПРОЄКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  “____” ______2020   № __________                          

__________ сесії __________ скликання             

 

Про надання дозволу громадянину України Оніпку Сергію Юрійовичу на розробку проєкту
землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду під розміщення
та обслуговування входу до нежитлового приміщення на проспекті Незалежності, 28/8
у місті Южноукраїнську Миколаївської області

 

Розглянувши заяву громадянина України Оніпка С.Ю. від 29.01.2020 (додається), беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 10.07.2015 № 40445726, договір оренди земельної ділянки від 21.02.2017 (право оренди зареєстроване 22.02.2017 №19228537), відповідно до ст. ст. 12, 93, 116, 123 Земельного кодексу України, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл громадянину України Оніпку Сергію Юрійовичу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду строком на 10 років під розміщення та обслуговування входу до нежитлового приміщення на проспекті Незалежності, 28/8  у місті Южноукраїнську, орієнтовною загальною площею 0,0008 га, із категорії земель -  землі житлової та громадської забудови, за основним цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

2. Громадянину України Оніпку Сергію Юрійовичу виготовити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у двох оригінальних примірниках.

3.Громадянину України Оніпку Сергію Юрійовичу подати на розгляд та затвердження Южноукраїнській міській раді проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки не пізніше як у шестимісячний строк.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та зовнішньоекономічної діяльності (Снітков) і першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяцу Г.Ф.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.К. Пароконний

 

 

Погоджено у відповідності до посадового обов’язку,
начальник УЕОНС та ЗВ ЮМР
____________ Майстренко Л.П.