НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про відмову в наданні дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Слейпнір» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок за адресою: вулиця Дружби Народів, 19А у місті Южноукраїнську Миколаївської області (варіант 2)


Версія для друку

від 14.02.2020 Дата оприлюднення: 14.02.2020

ПРОЄКТ

Варіант 2

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  “___” _______ 2020   № _________  

__________сесії __________скликання               

 

Про відмову в наданні дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Слейпнір» 
на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних 
ділянок за адресою: вулиця Дружби Народів, 19А у місті Южноукраїнську Миколаївської області

 

Розглянувши заяву керівника товариства з обмеженою відповідальністю «Слейпнір» Перстенькова К.В. від 23.01.2020 (додається), беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 11.05.2017 № 86792556 та договір оренди земельної ділянки від 18.07.2019, відповідно до ст. ст. 5, 12, 19 Земельного кодексу України, ст. 25, 56 Закону України «Про землеустрій», керуючись ст. 4 та п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити в наданні дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Слейпнір» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок площею 0,3870 га (кадастровий номер: 4810800000:04:004:0012) за адресою: вулиця Дружби Народів, 19А у місті Южноукраїнську Миколаївської області під розміщення та обслуговування нежитлової будівлі, магазину – пекарні «Хлєбушко», у зв’язку з відсутністю підстав для здійснення поділу та зарахування земельної ділянки площею 0, 0787 га до земель запасу міста Южноукраїнськ, яка перебуває у фактичному користуванні ТОВ «Слейпнір», використовується для проїзду і проходу та прилягає до об`єкту нерухомого майна, розташованого в межах земельної ділянки площею 0, 3870 га, також даний поділ земельної ділянки призводить до порушення  прав власника земельної ділянки - територіальної громади міста Южноукраїнська щодо раціонального використання земель комунальної власності.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та зовнішньоекономічної діяльності (Снітков) і першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяцу Г.Ф.

 

 

 

Міський голова                                                                          В.К. Пароконний

 

 

 

Погоджено у відповідності до посадового обов’язку,
начальник УЕОНС та ЗВ ЮМР
____________ Майстренко Л.П.