НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 07.05.2019 (право оренди зареєстровано 07.05.2019), укладеного з фізичною особою-підприємцем Ніколаєнком Вячеславом Анатолійовичем під розміщення та обслуговування входу до нежилого приміщення, магазину промислових товарів на проспекті Незалежності, 31, приміщення 37 у місті Южноукраїнську Миколаївської області


Версія для друку

від 14.02.2020 Дата оприлюднення: 14.02.2020

ПРОЄКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  “______” ___________2020   № _______

_________сесії ________скликання

 

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 07.05.2019 (право
оренди зареєстровано 07.05.2019), укладеного з фізичною особою-підприємцем
Ніколаєнком Вячеславом Анатолійовичем під розміщення та обслуговування входу
до нежилого приміщення, магазину промислових товарів на проспекті Незалежності, 31,
приміщення 37 у місті Южноукраїнську Миколаївської області

 

Розглянувши заяву (клопотання) громадянина України Ніколаєнко В.А. від 29.01.2020 щодо внесення змін до договору оренди земельної ділянки (додається), беручи до уваги виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 29.01.2020, відповідно до ст. ст. 12, 93 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до договору оренди земельної ділянки від 07.05.2019 (право оренди зареєстровано 07.05.2019), укладеного з фізичною особою-підприємцем Ніколаєнком Вячеславом Анатолійовичем під розміщення та обслуговування входу до нежилого приміщення, магазину промислових товарів на проспекті Незалежності, 31, приміщення 37 у місті Южноукраїнську Миколаївської області, в частині зміни статусу Ніколаєнко Вячеслава Анатолійовича з «фізична особа - підприємець» на «громадянин України», шляхом укладення додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки.

2. Громадянину України Ніколаєнку Вячеславу Анатолійовичу в місячний строк укласти з Южноукраїнською міською радою додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та зовнішньоекономічної діяльності (Снітков) і першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяцу Г.Ф.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.К. Пароконний

 

 

 

Погоджено у відповідності до посадового обов’язку,
начальник УЕОНС та ЗВ ЮМР
____________ Майстренко Л.П.