НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про приватизацію Тимуш Оленою Василівною квартири №112 в будинку №37 на вулиці Набережній Енергетиків в місті Южноукраїнську Миколаївської області


Версія для друку

від 12.02.2020 Дата оприлюднення: 12.02.2020

ПРОЄКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  “     ”               2020   № ___________        

                   сесії                        скликання             

 

Про приватизацію Тимуш Оленою Василівною квартири №112 в будинку №37 
на вулиці Набережній Енергетиків в місті Южноукраїнську Миколаївської області

 

Розглянувши заяву громадянки Тимуш Олени Василівни від 05.02.2020, відповідно до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», Положення  про порядок  передачі  квартир  (будинків),  жилих  приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 №396, що зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29.01.2010 №109/17404, Положення про порядок передачі квартир (будинків), житлових приміщень гуртожитків, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська, у власність  громадян, затвердженого рішенням  Южноукраїнської міської ради від 04.10.2018 №1299, керуючись п.30 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Южноукраїнська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати (приватизувати)  безоплатно, з урахуванням санітарної норми, громадянці Тимуш Олені Василівні у приватну  власність  квартиру №112, житловою площею 14,7 кв.м, загальною площею 28,1 кв.м, в будинку №37 на вулиці Набережній Енергетиків в місті Южноукраїнську Миколаївської області.

2. Комунальному підприємству «Бюро технічної інвентаризації м. Южноукраїнська» (Семененко) оформити громадянці, зазначеній в пункті 1 цього рішення, свідоцтво про право власності у десятиденний термін.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань управління комунальною власністю, адміністративно-територіального устрою, розвитку громади, децентралізації, інновацій та інвестицій (Зеленюк).

 

 

 

Міський голова                                                                              В.К. Пароконний

 

 


Погоджено у відповідності до посадового обов’язку, 
начальник відділу квартирного обліку та приватизації 
Южноукраїнської міської ради

_______________ І.В.Сезоненко