НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка перебуває у власності громадянки України Самчинської Людмили Юріївни цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» (код згідно КВЦПЗ – А.01.03.) на  «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (код згідно КВЦПЗ-В.02.01) на вулиці Пугачова, 25а  у м. Южноукраїнську Миколаївської області


Версія для друку

від 07.02.2020 Дата оприлюднення: 07.02.2020

ПРОЄКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  “____  ” ______ 2020   № __________

__________сесії __________скликання

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка перебуває 
у власності громадянки України Самчинської Людмили Юріївни цільове призначення якої 
змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» (код згідно КВЦПЗ – А.01.03.) 
на  «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
(присадибна ділянка)» (код згідно КВЦПЗ-В.02.01) на вулиці Пугачова, 25а  
у м. Южноукраїнську Миколаївської області

           

Розглянувши заяву громадянки України Самчинської Л.Ю. від 24.01.2020 (додається), беручи до уваги проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка перебуває у власності громадянки України Самчинської Людмили Юріївни цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» (код згідно КВЦПЗ – А.01.03.) на  «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (код згідно КВЦПЗ-В.02.01) на вулиці Пугачова, 25а  у м. Южноукраїнську Миколаївської області, розроблений сертифікованим інженером-землевпорядником Тарновською Р.В., враховуючи Витяг з  Державного   реєстру   речових  прав  на  нерухоме  майно про реєстрацію права власності  від 08.11.2019 № 188074317, відповідно до ст. ст. 12, 19, 20 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка перебуває у власності громадянки України Самчинської Людмили Юріївни цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» (код згідно КВЦПЗ – А.01.03.) на  «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (код згідно КВЦПЗ-В.02.01) на вулиці Пугачова, 25а  у м. Южноукраїнську Миколаївської області.

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки на вулиці Пугачова, 25а, загальною площею 0,0436 га, кадастровий номер: 4810800000:19:006:0038, яка перебуває  у  власності  громадянки України Самчинської Людмили Юріївни,  з «для ведення особистого селянського господарства» на  «для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна  ділянка)».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та зовнішньоекономічної діяльності (Снітков) і першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Мустяцу Г.Ф.

 

 

 

  Міський голова                                                                В.К. Пароконний

 

 

 

 

Погоджено у відповідності до посадового обов’язку,

начальник УЕОНС та ЗВ ЮМР

____________ Майстренко Л.П.