НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці України Олійник Інні Федорівні в довгострокову оренду під розміщення та обслуговування нежитлової будівлі, автозаправної станції на вулиці Спортивна, 4 у місті Южноукраїнську Миколаївської області


Версія для друку

від 07.02.2020 Дата оприлюднення: 07.02.2020

ПРОЄКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  “____  ” _______ 2020   № _______

__________ сесії _________ скликання

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці України
Олійник Інні Федорівні в довгострокову оренду під розміщення та обслуговування нежитлової
будівлі, автозаправної станції на вулиці Спортивна, 4 у місті Южноукраїнську 
Миколаївської області                                                                 

            

Розглянувши заяву (клопотання) громадянки України Олійник І.Ф. від 23.01.2020 (додається), беручи до уваги рішення Южноукраїнської міської ради від 21.05.2019 № 1546 «Про надання згоди громадянці України Олійник Інні Федорівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення додаткової земельної ділянки в довгострокову оренду для обслуговування нежитлової будівлі, автозаправної станції за адресою: вулиця Спортивна, 4 у місті Южноукраїнську Миколаївської області», розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці України Олійник Інні Федорівні в довгострокову оренду під розміщення та обслуговування нежитлової будівлі, автозаправної станції на вулиці Спортивна, 4 у місті Южноукраїнську Миколаївської області, розроблений сертифікованим інженером-землевпорядником ФОП Тарновською Р.В., відповідно до ст. ст. 12, 93, 116, 123 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці України Олійник Інні Федорівні в довгострокову оренду під розміщення та обслуговування нежитлової будівлі, автозаправної станції на вулиці Спортивна, 4 у місті Южноукраїнську Миколаївської області.

2. Надати громадянці України Олійник Інні Федорівні земельну ділянку для обслуговування нежитлової будівлі, автозаправної станції за адресою: вул. Спортивна, 4 у м. Южноукраїнську Миколаївської області, кадастровий номер: 4810800000:17:004:0004, загальною  площею – 0,0184 га, в довгострокову оренду строком на 10 років, із категорії земель –  землі житлової та громадської забудови, за основним цільовим  призначенням  - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

3. Встановити розмір орендної плати за землю відповідно до орендних ставок, встановлених Южноукраїнською міською радою.

4. Громадянці України Олійник Інні Федорівні в місячний строк укласти з Южноукраїнською міською радою договір оренди земельної ділянки.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та зовнішньоекономічної діяльності (Снітков) і першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяцу Г.Ф.

 

 

 

        Міський голова                                                                         В.К. Пароконний

 

 

Погоджено у відповідності до посадового обов’язку,

начальник УЕОНС та ЗВ ЮМР

____________ Майстренко Л.П.