НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину України Штифирцу Максиму Михайловичу в довгострокову оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі під розміщення та обслуговування вхідної частини (прибудови) об’єкту комерційної діяльності на вулиці Молодіжна, 7, приміщення 75 у місті Южноукраїнську Миколаївської області     


Версія для друку

від 23.01.2020 Дата оприлюднення: 23.01.2020

ПРОЄКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  “____  ” ____ 2020   № _________

__________ сесії _________ скликання

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину України
Штифирцу Максиму Михайловичу в довгострокову оренду для будівництва та обслуговування 
будівель торгівлі під розміщення та обслуговування вхідної частини (прибудови) об’єкту
комерційної діяльності на вулиці Молодіжна, 7, приміщення 75 у місті Южноукраїнську
Миколаївської області     

            

Керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. ст. 12, 93, 116, 123 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», беручи до уваги рішення Южноукраїнської міської ради від 03.10.2019 № 1673 «Про надання дозволу громадянину України Штифирцу Максиму Михайловичу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду під розміщення та обслуговування вхідної частини (прибудови) об’єкту комерційної діяльності за адресою: вулиця Молодіжна, 7, приміщення 75 у місті Южноукраїнську Миколаївської області», розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину України Штифирцу Максиму Михайловичу в довгострокову оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі під розміщення та обслуговування вхідної частини (прибудови) об’єкту комерційної діяльності на вулиці Молодіжна, 7, приміщення 75 у місті Южноукраїнську Миколаївської області, розроблений сертифікованим інженером-землевпорядником ФОП Тарновською Р.В. та заяву (клопотання) громадянина України Штифирца М.М. від 11.12.2019 (додається), міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину України Штифирцу Максиму Михайловичу в довгострокову оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі під розміщення та обслуговування вхідної частини (прибудови) об’єкту комерційної діяльності на вулиці Молодіжна, 7, приміщення 75 у місті Южноукраїнську Миколаївської області.

2. Надати громадянину України Штифирцу Максиму Михайловичу земельну ділянку для обслуговування вхідної частини (прибудови) об’єкту комерційної діяльності за адресою: вул. Молодіжна, 7, приміщення 75 у м. Южноукраїнську Миколаївської області, кадастровий номер: 4810800000:12:001:0016, загальною  площею – 0,0028 га, в довгострокову оренду строком на 49 років, із категорії земель - землі житлової та громадської забудови, за основним цільовим  призначенням  - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

3. Встановити розмір орендної плати за землю відповідно до орендних ставок, встановлених Южноукраїнською міською радою.

4. Громадянину України Штифирцу Максиму Михайловичу в місячний строк укласти з Южноукраїнською міською радою договір оренди земельної ділянки.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та зовнішньоекономічної діяльності (Снітков) і заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пелюха М.О.

 

 

 

        Міський голова                                                                           В.К. Пароконний

 

 

Майстренко

5-51-90