НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки №255 громадянину України Павлюкову Олександру Володимировичу у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  на вулиці Степовій в кварталі № 7 малоповерхової забудови міста Южноукраїнська  Миколаївської області


Версія для друку

від 23.01.2020 Дата оприлюднення: 23.01.2020

ПРОЄКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  “_____” ______ 2020   № __________

__________сесії __________скликання

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки №255
громадянину України Павлюкову Олександру Володимировичу у власність для будівництва 
і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) 
на вулиці Степовій в кварталі № 7 малоповерхової забудови міста Южноукраїнська 
Миколаївської області

            

Керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. ст. 12, 19, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», враховуючи рішення Южноукраїнської міської ради від 26.12.2013 № 1146 «Про надання згоди громадянину України Павлюкову Олександру Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 255 у власність під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Степовій в кварталі № 7 малоповерхової забудови міста Южноукраїнська Миколаївської області», розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 255 громадянину України Павлюкову Олександру Володимировичу у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Степовій в кварталі № 7 малоповерхової забудови міста Южноукраїнська Миколаївської області, розроблений сертифікованим інженером-землевпорядником Тарновською Р. В., беручи до уваги заяву (клопотання) громадянина України  Павлюкова О. В. від 13.01.2020 (додається), міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 255 громадянину України Павлюкову Олександру Володимировичу у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Степовій в кварталі № 7 малоповерхової забудови міста Южноукраїнська Миколаївської області.

2. Надати громадянину України Павлюкову Олександру Володимировичу у власність земельну ділянку кадастровий  номер:  4810800000:01:001:0012 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вулиці Степовій в кварталі № 7 малоповерхової забудови міста, загальною площею – 0.1000 га із категорії земель за основним  цільовим призначенням   –   землі житлової та громадської забудови, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та зовнішньоекономічної діяльності (Снітков) і заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пелюха М.О.

 

 

Міський голова                                                                              Пароконний В.К

 

 

Майстренко

5-51-69