НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про початок опалювального періоду 2019-2020 року


Версія для друку

від 11.09.2019 Дата оприлюднення: 11.09.2019

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від «_____»________ 2019 №_______                                                                                                                                               

Про початок опалювального

періоду 2019-2020 року

Керуючись пп.1 п. «а» ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», враховуючи вимоги щодо кількісних і якісних показників послуг та зменшення плати у разі їх відхилення від нормативних, встановлених в Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 17.02.2010 №151, беручи до уваги розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації від ________ № _____ «Про опалювальний період 2019/2020 року», лист комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» від _______2019 №____ (додається) у зв’язку із сталим зниженням температури зовнішнього повітря, виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Рекомендувати відокремленому підрозділу «Южно-Українська АЕС» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» (Лісніченко) та доручити комунальному підприємству «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» (Миськів)  розпочати подачу тепла  в місто з ____ жовтня 2019 року.

2. Комунальному підприємству «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» (Миськів) забезпечити першочергову подачу тепла до закладів освіти, об’єктів соціальної сфери та житлового фонду.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяцу  Г. Ф.

Міський голова                                                                           В.К. Пароконний

Волчко

2-10-57