НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 97 громадянину України Хілюку Олександру Ігоровичу у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на проєктній вулиці № 3 у 6-му мікрорайоні міста Южноукраїнська Миколаївської області


Версія для друку

від 10.09.2019 Дата оприлюднення: 10.09.2019

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  “____  ” ______2019   № __________

___________сесії __________скликання

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної

ділянки № 97   громадянину України Хілюку Олександру Ігоровичу у

власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на проєктній

вулиці № 3 у 6-му мікрорайоні міста Южноукраїнська Миколаївської області

Керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. ст. 12, 19, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», враховуючи рішення Южноукраїнської міської ради від 19.04.2018 № 1139 «Про надання згоди громадянину України Хілюку Олександру Ігоровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 97 у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на проектній вулиці № 3 у 6-му мікрорайоні міста Южноукраїнська Миколаївської області», розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 97  громадянину України Хілюку Олександру Ігоровичу у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на проєктній вулиці № 3 у 6-му мікрорайоні міста Южноукраїнська Миколаївської області, розроблений сертифікованим інженером-землевпорядником Тарновською Р.В., беручи до уваги заяву громадянина України Хілюка О.І. від 12.08.2019 (додається), міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 97  громадянину України Хілюку Олександру Ігоровичу у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на проєктній вулиці № 3 у 6-му мікрорайоні міста Южноукраїнська Миколаївської області.
  2. Надати громадянину України Хілюку Олександру Ігоровичу у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на проєктній вулиці № 3 у 6-му мікрорайоні міста Южноукраїнська, кадастровий номер: 4810800000:02:002:0093, загальною площею – 0.1000 га, із категорії земель - землі    житлової  та   громадської  забудови,  за   основним цільовим  призначенням  –  для   будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та зовнішньоекономічної діяльності (Снітков) і першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяцу Г.Ф.

Міський голова                                                                                 В.К. Пароконний

Майстренко

5-51-90