НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Мельникову Юрію Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення додаткової земельної ділянки в довгострокову оренду для реконструкції нежитлової будівлі, станції технічного обслуговування за адресою: вулиця Молодіжна, 6-Г у місті Южноукраїнську Миколаївської області


Версія для друку

від 14.12.2018 Дата оприлюднення: 14.12.2018

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  “        ”             2019   №                   

                сесії                       скликання         

Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Мельникову Юрію Олександровичу

на розробку проекту землеустрою щодо відведення додаткової земельної ділянки в

довгострокову оренду для реконструкції нежитлової будівлі, станції технічного обслуговування

за адресою: вулиця Молодіжна, 6-Г у місті Южноукраїнську Миколаївської області

Керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. ст. 12, 93, 116, 123 Земельного кодексу України, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 319 Цивільного кодексу України, беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від 07.02.2017 № 79741775, договір оренди земельної ділянки від 30.05.2017 (право оренди зареєстроване 30.05.2017), розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Мельникова Юрія Олександровича  від 26.11.2018 (додається), міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Мельникову Юрію Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення додаткової земельної ділянки в довгострокову оренду для реконструкції нежитлової будівлі, станції технічного обслуговування за адресою: вулиця Молодіжна, 6-Г у місті Южноукраїнську Миколаївської області, орієнтовною загальною площею - 0,0189 га, із категорії земель за основним цільовим призначенням – землі житловоїта громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
  2. Фізичній особі-підприємцю Мельникову Юрію Олександровичу виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у двох оригінальних примірниках.
  3. Фізичній особі-підприємцю Мельникову Юрію Олександровичу подати на розгляд та затвердження Южноукраїнській міській раді проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки не пізніше як у шестимісячний строк.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та зовнішньоекономічної діяльності (Снітков) і заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кольчака О.М.

 

  Секретар міської ради                                                                               Л.П. Дзюбенко

 

Майстренко

5-51-69