НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 31 громадянину України Дроботуну Сергію Юрійовичу у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вулиці № 1 у 6-му мікрорайоні міста Южноукраїнська Миколаївської області


Версія для друку

від 14.12.2018 Дата оприлюднення: 14.12.2018

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

від  “        ”             2019   №                   

                сесії                       скликання         

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 31  

громадянину України Дроботуну Сергію Юрійовичу у власність для будівництва та

обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

на вулиці № 1 у  6-му мікрорайоні міста Южноукраїнська Миколаївської області

            

Керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. ст. 12, 19, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», враховуючи рішення Южноукраїнської міської ради від 03.11.2016 № 393 «Про надання згоди громадянину України Дроботуну Сергію Юрійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 31 у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вулиці № 1 у 6-му мікрорайоні міста Южноукраїнська Миколаївської області», розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 31 громадянину України Дроботуну Сергію Юрійовичу у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на  вулиці № 1 у 6-му мікрорайоні міста Южноукраїнська Миколаївської області, розроблений фізичною особою-підприємцем Коломєйцевою Оленою Дмитрівною, беручи до уваги заяву громадянина України Дроботуна Сергія Юрійовича  від 01.12.2018 (додається), міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 31   громадянину України Дроботуну Сергію Юрійовичу  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вулиці № 1 у 6-му мікрорайоні міста Южноукраїнська Миколаївської області.
  2. Надати громадянину України Дроботуну Сергію Юрійовичу у власність земельну ділянку № 31 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вулиці № 1 у 6-му мікрорайоні міста Южноукраїнська, кадастровий номер 4810800000:02:002:0082, загальною площею – 0.0880 га із категорії земель  за  основним    цільовим  призначенням   –   землі    житлової  та   громадської забудови, для   будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та зовнішньоекономічної діяльності (Снітков) і заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кольчака О.М.

 

Секретар міської ради                                                                                 Л.П. Дзюбенко

 

Майстренко

5-51-90